LogoSzanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele


Zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do skorzystania wraz ze swoimi podopiecznymi z naszej oferty festynów. Obecna propozycja ilustruje tylko elementy naszej pracy na rzecz zadowolenia Klientów, o które w sposób profesjonalny dbamy już od ponad 10 lat.

Na każdy sezon przygotowujemy nowe atrakcje. Festyny mogą być utrzymane w różnej konwencji. Zabawy w Indian, Piratów, Robin Hooda, Alicję z Krainy Czarów, Elfów czy Smerfy są już naszym gościom znane. W tym roku do zabawy zapraszają bohaterowie z różnych bajek. Urządzamy zabawy dla przedszkoli, ale też dla dzieci ze szkół podstawowych, zmieniamy i dostosowujemy do wieku konkurencje sportowe i zabawy taneczne. Organizujemy zakończenia klas szóstych, zajęcia dla gimnazjalistów. Bawić lubią się wszyscy, pod warunkiem, że zabawa spełnia nasze oczekiwania. W październiku 2012 r. oddaliśmy do użytku nowoczesną infrastrukturę w ogrodzie, dużą drewnianą altanę z profesjonalnym grillem. Daje to możliwości organizowania także imprez dla dorosłych na świeżym powietrzu. Jesteśmy w stanie sprostać wielu Państwa życzeniom także w tym zakresie.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowy scenariusz.

Czas: 9.00-13.00
Liczebność grup: od 40 - 120 osób.
Miejsce: ogród przy Grocie Solnej
Wyposażenie: duża altana z grillem, mini park linowy, równoważnia, ognisko, WC, sklepik z pamiątkami, stoły, ławki, parking, zamknięty teren
Atrakcje w cenie oferty:
- Zabawy i konkursy przy muzyce prowadzone przez animatorów w kostiumach dostosowanych do konwencji. Posiadamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt nagłaśniający z mikrofonami, obsługiwany przez DJ.
- Seans 30 minutowy dla grup 12-20 osobowych w Grocie Solnej, w której także zapewniamy opiekę, bezpieczeństwo oraz zabawy podczas seansu: gimnastyka języka, nauka sposobów oddychania, opowiastki o soli
- Poczęstunek: grillowane kiełbaski, pieczywo, dodatki musztarda, ketchup; herbata, wszystko podane na jednorazowych naczyniach oraz ciastka, woda i napoje.

Cennik
Grupy do 39 osób cena ustalana indywidualnie
40 - 49 dzieci - 27 zł
50 – 69 dzieci - 25 zł
70 – 99 dzieci - 23 zł
100 dzieci i więcej - 21 zł
Firma korzysta z podmiotowego zwolnienia z podatku VAT

W przypadku, kiedy liczba dzieci na festynie jest mniejsza niż zapowiedziana, wzrosnąć może koszt od osoby zgodnie z powyższym cennikiem

Wszystkie imprezy wymagają wcześniejszych rezerwacji.

Dodatkowe atrakcje:
- Garncarz - dzieci mogą lepić na kole garncarskim naczynia i zabrać je do domu oraz wysłuchać opowieści o garncarstwie. Warsztaty prowadzi garncarz-pedagog na co dzień pracujący z dziećmi. Koszt udziału garncarza- dodatkowo 500 złotych za jedną imprezę.

Grota Solna w Wólce Lubelskiej
Jakubowice Murowane 23
20-258 Lublin
Tel. 607 110 206
info@grotasolna.info.pl
Projekt i wykonanie: Arnet (do Stycznia 2013)
©Media Lux Ireneusz Brudzisz http://grotasolna.info.pl