LogoSzanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele


Zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do skorzystania wraz ze swoimi podopiecznymi z naszej oferty festynów 2024. Obecna propozycja ilustruje tylko elementy naszej pracy na rzecz zadowolenia Klientów, o które w sposób profesjonalny dbamy już od ponad 12 lat.
Z uwagi na epidemię Grota Solna została zamknięta i nie będą prowadzone seanse inhalacyjne w Grocie Solnej!!!

Na każdy sezon przygotowujemy nowe atrakcje. Festyny mogą być utrzymane w różnej konwencji. Zabawy w Indian, Piratów, Robin Hooda, Alicję z Krainy Czarów, Elfów czy Smerfy lub Trzej Muszkieterowie są już naszym gościom znane. W tym roku zapowiadamy świetną literacką zabawę z postaciami z bajek i filmów dla dzieci. Prosimy o przygotowanie dzieci na spotkanie z wesołymi ludkami. Dodatkowo wszystkie dzieci wezmą udział w warsztatach garncarskich, w zależności od wieku mogą to być zajęcia plastyczne z wykorzystaniem wypieków z gliny w formie serduszek, samochodzików lub innych figur. Urządzamy zabawy dla przedszkoli, ale też dla dzieci ze szkół podstawowych, zmieniamy i dostosowujemy do wieku konkurencje sportowe i zabawy taneczne. Organizujemy zakończenia klas dowolnych roczników. Bawić lubią się wszyscy, pod warunkiem, że zabawa spełnia nasze oczekiwania. W październiku 2012 r. oddaliśmy do użytku nowoczesną infrastrukturę w ogrodzie, dużą drewnianą altanę z profesjonalnym grillem. Daje to możliwości organizowania także imprez dla dorosłych na świeżym powietrzu. Jesteśmy w stanie sprostać wielu Państwa życzeniom także w tym zakresie.
Wyposażenie: duża altana z grillem, mini park linowy, równoważnia, ognisko, WC, sklepik z pamiątkami, stoły, ławki, parking, zamknięty teren
Atrakcje w cenie oferty:
- Zabawy i konkursy przy muzyce prowadzone przez animatorów w kostiumach dostosowanych do konwencji. Posiadamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt nagłaśniający z mikrofonami, obsługiwany przez DJ.
- Warsztaty garncarskie do uzgodnienia.
- Poczęstunek: grillowane kiełbaski, pieczywo, dodatki musztarda, ketchup; herbata, wszystko podane na jednorazowych naczyniach oraz ciastka, woda i napoje.

Cennik netto
Grupy do 39 osób 2000 zł
40 - 49 dzieci - 52 zł
50 - 69 dzieci - 48 zł
70 - 99 dzieci - 46 zł
100 dzieci i więcej - 42 zł
Firma jest płatnikiem podatku VAT

W przypadku, gdy liczba dzieci na festynie jest mniejsza niż zapowiedziana, wzrosnąć może koszt od osoby zgodnie z powyższym cennikiem

Wszystkie imprezy wymagają wcześniejszych rezerwacji.

Pracownia ceramiczna Grota Solna w Wólce Lubelskiej
Jakubowice Murowane 23
20-258 Lublin
Tel. 607 110 206
ireneusz.brudzisz@gmail.com
Projekt i wykonanie: Arnet (do Stycznia 2013)
©Media Lux Ireneusz Brudzisz http://grotasolna.info.pl